منو

علی عبدالله صالح» در منطقه تحت سیطره هوایی امارات کشته شد

غلی غبدالله صالح کشته شد

علی عبدالله صالح» در منطقه تحت سیطره هوایی امارات کشته شد

«احمد الحبیشی» مشاور رسانه ای شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که «علی عبدالله صالح» در منطقه تحت سیطره هوایی امارات کشته شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «احمد الحبیشی» مشاور رسانه ای شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که «علی عبدالله صالح» در منطقه تحت سیطره هوایی امارات کشته شده است.

بر اساس این گزارش، وی گفت: جنگنده های امارات که از اعضای ائتلاف متجاوز سعودی هستند شب گذشته مواضع وابسته به علی عبدالله صالح را بمباران کردند.

این مقام یمنی گفت: وزارت کشور یمن تا دقایقی دیگر با صدور بیانیه ای مرگ علی عبدالله صالح و شماری دیگر را اعلام می کند.

وی افزود: اخبار منتشر شده در خصوص مرگ محمد عبدالله القوسی، وزیر کشور طرفدار صالح صحت ندارد.

این در حالی است که پیشتر خبرگزاری مهر اعلام کرده بود: پس از انتشار خبر کشته شدن علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن به همراه چندتن از همراهانش، برخی منابع در حالی مسئولیت این اتفاق را متوجه نیروهای کمیته های مردمی دانستند که شواهد موجود حاکی از نقش نیروهای ائتلاف سعودی در این ترور است. بر اساس شواهد موجود، مزدوران سعودی و هم‌پیمانان آنها عامل اصلی حمله به علی عبدالله صالح بوده‌اند.

نویسنده

سید احمد حسینی ماهینی

سید احمد حسینی ماهینی

سال 1333 تهران بدنیا آمده و درسال 1352از دبیرستان غلمیه بهارستان دیپلم گرفته وارد دانشگاه تهران شدم از سال 1348با مجله جوانان دختران پسران بعنوان خبرنگار همکاری می کردم و در فکاهی توفیق هم می نوشتم در سال 1382مجوز هفته نامه ماهین و درسال 1390هفته نامه عصر تمدن را داشتم در سال 1392مجوز پیایگاخ خبری را دریافت نمودم

پست‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

admin
admin
48 سال قبل

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exerction ullamco laboris 2

دیدگاهتان را بنویسید