منو

5 هکتار از اراضی تصرف شده توسط افراد سودجو در حریم شمالی تهران ، با اجرای عملیات رفع خلاف، آزادسازی شد.

محم

5 هکتار از حریم شمالی تهران آزاد شد

5 هکتار از اراضی تصرف شده توسط افراد سودجو در حریم شمالی تهران ، با اجرای عملیات رفع خلاف، آزادسازی شد.


به گزارش ماهین نیوز  از روابط عمومی شهرداری منطقه یک محمد رضاپور مسئول حريم معاونت شهرسازي و معماري شهرداری منطقه یک با بیان مطلب فوق اظهار داشت : با هدف حفظ و صیانت از حریم شمالی تهران و جلوگیری از تخلف زمین خواری در ارتفاعات، با حضور مامورین شهرداری منطقه یک، نيروهاي حريم بان و شهربان، فرمانداري ، نيروي انتظامي و… در محدوده جاده لشگرگ ، كوي بنفشه پنج هکتار از اراضی فوق رفع تصرف شد.
وی گفت: افراد سودجو و زمین خوار به صورت غیر قانونی اقدام به تصرف این محدوده و احداث محل هایی برای نگهداری طیور و… کرده بودند که با تمام توان و به طور کامل این متحدثات تخریب و فضا آزاد شد.
رضا پور تصریح کرد: این زمین قبلا به صورت فضای سبز بود که با انجام عملیات آزادسازی و رفع خلاف به کاربری اولیه خود برگشت داده شد.
مسئول حریم شهرداری منطقه یک گفت : شهرداری منطقه یک در ارتفاعات شمال تهران وحریم منطقه یک با تمام توان در جهت جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز و دخل وتصرفات تلاش می کند و با متخلفان برخورد قاطع خواهد داشت .
رضاپور نظارت نیروهای حریم بان و شهربان، استقرار کانکس در مبادی ورودی ارتفاعات وتقویت سیستم ارتباطی و همیاری ساکنان محلی را مهمترین عامل کنترل کننده ساخت وسازهای غیرمجاز درحریم های شمال تهران دانست.

نویسنده

سید احمد حسینی ماهینی

سید احمد حسینی ماهینی

سال 1333 تهران بدنیا آمده و درسال 1352از دبیرستان غلمیه بهارستان دیپلم گرفته وارد دانشگاه تهران شدم از سال 1348با مجله جوانان دختران پسران بعنوان خبرنگار همکاری می کردم و در فکاهی توفیق هم می نوشتم در سال 1382مجوز هفته نامه ماهین و درسال 1390هفته نامه عصر تمدن را داشتم در سال 1392مجوز پیایگاخ خبری را دریافت نمودم

پست‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

admin
admin
48 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید