منو

نخستین مجموعه ورزش پدل در باشگاه انقلاب تهران در حال ساخت است

ورزش پدل

ورزش پدل

به گزارش واحد خبر ماهین نیوز به نقل از ایرنا : سلیمانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: نخستین مجموعه ورزش پدل در باشگاه انقلاب تهران در حال ساخت است که اوایل مرداد ماه با حضور «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.
زمین ورزش پدل ، تلفیقی از اسکواش و تنیس است.
پدل را در زمینی مستطیل شکل به ابعاد ۱۰×۲۰ بازی می‌کنند. تور ۱۰ متری که ۸۸ سانتی‌متر ارتفاع دارد، در وسط عرض زمین نصب می‌شود.

شروع اردو تیم اسکواش جوانان ایران

وی در خصوص شروع اردو تیم اسکواش جوانان ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، اظهار کرد: حدود 10 روز از اردوی این تیم می گذرد و ورزشکاران تمرینات خود را برای مسابقات جوانان آسیا در اردن آغاز کرده اند.
رییس فدراسیون اسکواش، گفت: در حال حاضر محمد دانیال قارونی، امیر حسین فیض پور و محمد رضا جعفرزاده در اردو تیم جوانان حاضر هستند.

وی در رابطه با غیبت علیرضا شاملی کاپیتان تیم جوانان در این اردو، اظهار کرد: متاسفانه شاملی مصاحبه غیر مسئولانه‌ای انجام داده که برای بازگشت به تیم ملی باید از سرمربی تیم ملی عذرخواهی کند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه جلسه خوبی با والدین این وزشکار داشتیم و قرار است تا پایان هفته جاری او از کادر فنی تیم ملی عذرخواهی کند. برای شاملی هزینه زیادی صورت گرفته و ما علاقه داریم از او در ترکیب تیم ملی بهره ببریم.

رییس فدراسیون اسکواش در رابطه با استعدادیابی در تیم بانوان، اظهار کرد: 20 بازیکن آینده دار از سن 13 تا 19 سال به اردوها دعوت شده و در تست های آمادگی شرکت کردند که هشت بازیکن از میان آنها انتخاب شده و در تیم ملی حضور خواهند داشت که قطعا آنها می توانند رقبای جدی برای بازیکنان فعلی تیم ملی باشند.

وی همچنین در خصوص مسابقات لیگ برتر، گفت: امسال در کنار برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته یک به طور حتم لیگ حذفی و لیگ نونهالان اسکواش هم برگزار خواهد شد.
سلیمانی ادامه داد: مسابقات لیگ از مهرماه به صورت کیفی برگزار خواهد شد و اصلا به دنبال افزایش تیم های حاضر در مسابقات نیستیم. ما با 12 تیم با انگیزه و هدفمند هم می توانیم این مسابقات را با کیفیت بالا برگزار کنیم.

نویسنده

سید احمد حسینی ماهینی

سید احمد حسینی ماهینی

سال 1333 تهران بدنیا آمده و درسال 1352از دبیرستان غلمیه بهارستان دیپلم گرفته وارد دانشگاه تهران شدم از سال 1348با مجله جوانان دختران پسران بعنوان خبرنگار همکاری می کردم و در فکاهی توفیق هم می نوشتم در سال 1382مجوز هفته نامه ماهین و درسال 1390هفته نامه عصر تمدن را داشتم در سال 1392مجوز پیایگاخ خبری را دریافت نمودم

پست‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

سامان
48 سال قبل

ممنون از اطلاع رسانی شما در ماهین نیوز. امیدوارم که روزی برسه که در ورزش پدل صاحب سبک و مدال آور باشیم.
یک سوال از شما ماهینی‌ها دارم. چرا دسته‌بندی ورزشی ندارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید