منو

نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت جایگاه های سوخت

جایگاه ها

حضور کشورهای اروپایی و آسیایی در نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت جایگاه های سوخت

 علاقه مندی عراق و ترکیه برای همکاری در بازار ایران

علی منش:  مدیر عامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت کشور گفت: این نمایشگاه در جهت تبادل دانش و تکنولوژی و نیز ایجاد تعامل بین صنایغ وابسته  برگزار می شود.
به گزارش  بهنام سعادتیان خبرنگار  ماهین نیوز از گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ علی منشی مدیر عامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت کشور در نشست خبری از برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته آن خبر داد و گفت: با توجه به اینکه صنعت جایگاه داری در کشور از جایگاه گسترده و ویژه برخوردار است، بنابراین تصمیم گرفتیم که با ارگان‌های وابسته در این زمینه نمایشگاهی را در جهت تعامل بیشتر و به روزرسانی تکنولوژی و دانش برگزار کنیم.

او تصریح کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و خارجی حضور دارند، به طوری که تا به امروز کشورهای اروپایی و آسیایی اعلام آمادگی کردند.

منشی با اشاره به اینکه براساس چشم انداز ۱۴۰۰ تصدی گری دولت باید کاهش پیدا کند، افزود: با اجرای این نمایشگاه پیوند گسترده‌ای در بخش های مرتبط ایجاد می شود. چرا که برپایی همایش و نمایشگاه نقش بسیار بزرگی در توسعه کسب و کار فراهم می کند.

مدیر عامل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی جایگاه های سوخت کشور هدف از این نمایشگاه را توسعه فضای کسب و کار و انتقال دانش و به روزرسانی تجهیزات مرتبط با آن عنوان کرد و گفت: کشورهای عراق،چین، ترکیه، ایتالیا،روسیه، ژاپن در این نمایشگاه حضور گسترده دارند.
همچنین از شرکت‌های تامین کننده قطعات نیز دعوت شده است.

او ادامه داد: همچنین سه هیات تجاری از عراق و ترکیه در جهت انتقال تکنولوژی با ایران همکاری خواهند کرد، چرا که بازار ایران برای کشورهای خارجی از نظر سرمایه گذاری و پتانسیل خوبی که دارد، جذاب است.

منشی افزود: در حاشیه این نمایشگاه همایش فرصت های سرمایه گذاری در صنعت جایگاه داری برگزار خواهد شد.

او گفت: در نمایشگاه صنعت جایگاهداری، مسئولان رده بالای کشوری حضور خواهند داشت.

گفتنی این نمایشگاه در روزهای ۳تا ۶ دیماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی برگزار می شود.

نویسنده

سید احمد حسینی ماهینی

سید احمد حسینی ماهینی

سال 1333 تهران بدنیا آمده و درسال 1352از دبیرستان غلمیه بهارستان دیپلم گرفته وارد دانشگاه تهران شدم از سال 1348با مجله جوانان دختران پسران بعنوان خبرنگار همکاری می کردم و در فکاهی توفیق هم می نوشتم در سال 1382مجوز هفته نامه ماهین و درسال 1390هفته نامه عصر تمدن را داشتم در سال 1392مجوز پیایگاخ خبری را دریافت نمودم

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید